גמילה מחיתולים

גמילה של הפעוט שלך מחיתולי לילה יכולה להראות כמו מאבק במעלה הגבעה. כך תוכלו להתחיל בתהליך השינה ללא חיתול ולהתמודד עם הרטבה במיטה

הוצאת הפעוט שלך מחיתולים בלילה יכולה להיראות כמו סאגה בלתי נגמרת – מגרירת עצמך מהמיטה בשעה טיפשה להחליף סדינים ספוגים, וכלה בצורך להעלות את מכונת הכביסה, זה מספיק כדי לדחוף את האמא הכי קדושה מעבר לקצה.

אבל בין אם זה הניסיון הראשון או העשירי שלך, כך תוכלו לקבל עזרה בהובלת הפעוט שלך בלילה וללא חיתול.

ייבוש הפעוט שלך בלילה: 7 דברים שכדאי לזכור

1. יובש בשעות הלילה לא מתרחש באותו זמן כמו אימון בסיר

למרות שכדאי לחכות עד שהפעוט יבש ביום, ייתכן שיחלפו חודשים או אפילו שנים עד שילדים מסוימים ישלטו ביובש בשעות הלילה, אז אל תסלק חיתולי שינה עד שתרגיש שהוא מוכן.

"אם אתה מוצא כי חיתול הפעוט שלך ספוג ברוב הבקרים, חכה עד שהחיתולים שלו יבשים עוד לפני שתתחיל," אומרת קייט דיימונד, מבקרת בריאות ויועצת שינה. "יש ילדים שיכולים להיות בגיל בית ספר לפני שהם יבשים בלילה, אז אל תדאג אם הפעוט שלך עדיין מנסה לשלוט בזה", אומרת קייט. "ולעתים קרובות בנים הם יותר איטיים מבנות."

2. יהיה עליכם להיות מוכנים להרטיב במיטה

למרות שאינך מעוניין להבריח את חיתולי הלילה מהר מדי, אינך רוצה שהפעוט שלך יתרגל תמיד להסתמך על אחד כזה. יש רק דרך אחת לראות איך הוא יתמודד עם הלילה בלי חיתול וזה להוריד אותו.

"זה יכול להיות מפתה להשאיר את החיתול למשך זמן רב מהנדרש מכיוון שזה קל יותר, וחלק מהשגרה שלך," אומרת קייט. "היה אמיץ ונסה להוריד אותו – אבל רק אם הוא יבש לפחות חמישה בוקר בבוקר."

3. היה רגוע כאשר הרטבת המיטה מתרחשת

"לעולם אל תגידי לפעוט שלך להרטיב במיטה," אומרת קייט. "ואל תסתובב בקיצוניות ותעשה מהומה גדולה בלילה מכיוון שזה ילמד אותו שזו דרך טובה לקבל תשומת לב." אם הוא יכול להסתדר עם זה, הניח סיר ליד המיטה שלו עם מגבת מתחת כדי שיוכל להשיג קם במהירות בלילה אם הוא צריך. כדאי גם להשאיר אור לילה.

4. אל תמהר את היובש של הפעוט שלך בלילה

"אם יש לך שלושה לילות יבשים ברצף הדברים עובדים, אבל אם אין התקדמות, אין מה למהר," אומרת קייט. ולפעמים פעוטות נשארים יבשים למשך זמן מה ואז חוזרים לסגת.

"אבל לפני שהחזירו לו חיתולים, בדוק שלא חלו שינויים גדולים בחייו, כמו התחלת פעוטון, מעבר דירה או תינוק חדש. אם היו סבלניים עד שהעניינים יירגעו, ככל הנראה לא תצטרך להתחיל שוב. "

5. הוסף טיול אסלה בסוף שגרת הפעילות של הפעוט שלך

אל תשכח להפוך את האסלה לעצירה האחרונה לפני השינה כך שלפוחית ​​השתן של הפעוט שלך תהיה ריקה לפני שהוא הולך לישון. "כדאי גם להפסיק לתת דלעת או שתייה מוגזמת אחרי השעה 17:00. במקום זאת רק תן לו מים ", אומרת קייט.

6. נסה מגני מזרן או סדינים

"כדאי להשתמש במגן מזרן מכיוון שזה יקל על חייך במהלך אותם שינויי לילה מאוחרים", אומרת קייט. ודא שיש לך מצעים נקיים, מגבות ובגדים ליד, והשאיר גם את נורת הנחיתה, כך שתוכל לראות מה אתה עושה במינימום מהומה.

7. לייבש את הפעוט שלך בלילה לוקח זמן (וסבלנות)

היו סבלניים – לילות יבשים כרוכים בהרבה ניסיונות והמון עידוד לילדכם. ואל תתנו לחברים של אימא להלחיץ ​​אתכם להתייבש הפעוט שלכם בלילה מוקדם מדי, מכיוון שכל ילד שונה. "זה יכול לארוך מספר שבועות עד שתתפלאי על חיתולים יבשים בבוקר, אבל זה יקרה", מרגיעה מרי, 27, מלונדון, אמא לטום, 3.

מה לעשות כאשר יש לילדך רגרסיה מרטיבה במיטה – הסיפור של אמא

לפעמים ילד חוזר למצעים לאחר שהם היו יבשים כבר זמן מה. "הרטבת המיטה של ​​לינה החלה מכחול זמן לא רב אחרי יום הולדתה הרביעי," אומרת ג'יין, בת 33, אמא ללינה, 4. "הפעם הראשונה שזה היה חד פעמי, ואז היא התקדמה פעם בשבוע.

"זה נעשה תכוף יותר, עד שהיא הרטיבה את המיטה כמעט כל לילה. היא הייתה מתעוררת ובוכה באמצע הלילה, ואז נצטרך להיכנס ולשנות אותה. לא קרה שום דבר חדש והיא לא הייתה לה זיהום.

"אחרי כשלושה שבועות באמת היינו צריכים לנסות משהו שונה והתחלתי לחקור את הנושא. גילינו שאנחנו צריכים לתת לה יותר מים במהלך היום כדי להגדיל את כושר השלפוחית ​​שלה וכדי לוודא שהיא לא תגרום לגירוי כלשהו. ניסינו גם לגרום לה להחזיק מעמד זמן קצר מאוד לפני שרוקנת את שלפוחית ​​השתן.

"הפסקנו לשתות לה שתייה אחרי התה שלה ועודדנו אותה ללכת ללו בדיוק לפני השינה. אם היא הייתה רטובה בלילה, דאגנו שהיא ערה לחלוטין ושהיא ניגשת אל הלו ועזרה להתבהר בבוקר. שמרנו על זה כמה שיותר קל – לא ניסינו 'להעניש' אותה! לקח כמה שבועות לעבוד. "

מה אומר המומחה

יועצת השינה של הילדים, מליסה ביילקי, מסבירה, "אם ילד מרטיב את המיטה פעם אחת, יש פיתוי להגביל את הנוזלים שלה. אך קיצוץ בצריכתה עלול להוביל לגירוי בשלפוחית ​​השתן. כפי שהוריה יודעים של לינה, עם ילד בגיל הזה אתה צריך שהיא תתעורר ותגיד שהיא צריכה את הלו או שתוריד את עצמה לשירותים.

"אם ילדך לא מוצא את זה מרגיז מדי, לחזור למכופפים בלילה זה יכול לעזור להוריד את המתח מכולם. עם ילדים שפתאום מתחילים להרטיב שוב במיטה, כדאי לקחת אותם לרופא כדי לבדוק אם יש זיהום כלשהו. "

מאמרים נוספים שכדאי להכיר

טיפול קוסמטי אצל קוסמטיקאית.jpg

ציוד לקוסמטיקאיות

אם תמיד חלמת לפתוח מכון קוסמטי משלך לאחר שלמדת את התחום, הגיע הזמן שתגשימי את החלום שלך. פתיחת מכון עצמאי בתחום הקוסמטיקה יכול להיות עסק

3 טיפים לבחירת תאורה לסלון

בעוד שישנם לא מעט אביזרים דקורטיביים-משלימים לבית, את האווירה האמתית תספק התאורה הנכונה. אין ספק, האווירה בסלון תהיה מושפעת מכלל הריהוט והציוד בבית, אבל התרומה

צוות ארבע אמהות זמין 24/7 באימייל

תרצו לפרסם מאמרים משלכם באתרינו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם