הכנה ללידה טבעית

תקופת ההיריון היא אחת התקופות הייחודיות והקסומות ביותר בחיי האישה. עם זאת, נשים רבות מוצאות את התקופה לחוצה, מסחררת, מבלבלת ומאתגרת מבחינה רגשית. השינויים ההורמונליים המתחוללים לאורך התקופה, העייפות המוגברת, חוסר האיזון הרגשי והחשש הטבעי מפני הלידה, המתעצם ככל שההליך מתקרב אל קיצו, מותירים את חותמם על האישה ההרה והופכים את התהליך הקסום והבראשיתי הזה לסיוט במידה כזו או אחרת. אם חשבת תמיד שהיריון הוא סיוט שיש לנסות לצלוח במידת הצלחה כזו או אחרת, את מוזמנת להכיר את צדו הקסום והחלומי של ההליך בן תשעת החודשים אליו יצאת. קוראים לזה היפנובירת׳ינג.

מהו היפנובירתינג?

היפנובירת׳ינג הינה שיטה ייחודית המבוססת על מחקרים שהוכיחו כי חלק משמעותי מהכאב המלווה את הלידה נעוץ במתח הנפשי שחווה האישה. הלחץ והמתח מובילים לשחרור אדרנלין המעצים את תחושת הכאב. הרפיה, שלווה ונינוחות, לעומת זאת, מעודדים הפרשת אוקסיטוצין המייעל את פעילותם של שרירי הרחם ומוביל להפרשת אנדורפינים, משככי הכאב הטבעיים הקיימים בגוף. לידות המיישמות את עקרונות השיטה נחוות כלידות קלות יותר בהן החרדה אינה משתלטת על התהליך ובהן היולדת פנויה יותר, נפשית, פיזית ורגשית לחוויה מעמיקה וקסומה של הליך הלידה, שהינו, ללא ספק, אחד ההליכים המיוחדים ביותר הכלולים במארג חייה של היולדת.

כיצד מייעל ההיפנובירתינג את ההתמודדות לקראת הלידה?

שיטת ההיפנובירת’ינג מכינה את היולדת ללידה באופן מקיף ותוך מתן מענה לכל רובד אפשרי, החל בהכנה פיזית וכלה בקשת נרחבת של טכניקות נשימה והרפיה מתוכן מוזמנת כל יולדת לבחור את הטכניקות המתאימות לה ביותר. מעבר לכך, מושם דגש רב על חיזוק ביטחונה של היולדת ביכולתה לצלוח את הליך הלידה ביעילות מרבית ובמינימום כאב. בדרך זו, מתפוגגות תחושות הפחד והחרדה האופייניות לתהליך ומוגברת תחושת הביטחון האישי. זאת ועוד, השיטה מספקת מענה גם לבריאותה של האישה ההרה בתקופת טרום הלידה, כאשר תרגילי ההרפיה וחיזוק תחושת הרוגע משפרים את איכות חיי האישה גם בחודשים שלפני הלידה, מעודדים שנת לילה בריאה ואף משפיעים באופן חיובי על העובר עצמו.

לידה חלומית עם היפנובירתינג

שיטת ההיפנובירתינג פונה לכל יולדת ויולדת ומאפשרת לכל אחת להרפות, להשתחרר, להתחזק ולאמץ את גישות ההרפיה המועדפות עליה בדרכה ללידה רכה, חלומית, קסומה ואחרת. השיטה מתאימה לכל אחת לרבות נשים הבוחרות בלידה טבעית, נשים המעוניינות בלידת בית, נשים בלידת ויב”ק – לידה חוזרת לאחר ניתוח קיסרי ולכל אחת אחרת המעוניינת לחוות את אחד ההליכים המשמעותיים בחייה מתוך תחושת שלווה, ביטחון ורוגע, תוך שהיא מצליחה לרדת לרבדים העמוקים ביותר של החוויה ונוצרת עמה לעד זיכרונות בלתי נשכחים. הליך לידה שכזה, המבוסס על תחושת ביטחון ורוגע, בריא הרבה יותר ליולדת וגם לעובר ואף הופך את ההתאוששות לאחר הלידה לקלה ומהירה יותר.

השארו מעודכנים במצבעים חמים ובמידע חשוב

הכניסו את המייל שלכם ותהיו הראשונים לדעת על כל המבצעים השווים

עקבו אחרינו בפייסבוק :)

מאמרים נוספים שכדאי להכיר

ניתוח אף
בלוג

מדריך ניתוח אף – כל מה שרציתם לדעת

ניתוח אף הוא ככל הנראה הניתוח הפופולרי ביותר בישראל. יש כמה סוגים של ניתוחי אף: ניתוחים אסתטיים המטפלים בעיקר במראה האף ובמיקומו, ניתוחים רפואיים המטפלים

מה לתת לתינוק לאכול
בלוג

מה לתת לתינוק לאכול

מרגע הלידה התינוק באופן טבעי מעוניין לינוק. בשנים האחרונות יש תמיכה רבה בכל מה שקשור להנקה ולכן כבר בבית החולים האחיות מעודדות את נושא ההנקה,

צוות ארבע אמהות זמין 24/7 באימייל

תרצו לפרסם מאמרים משלכם באתרינו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם