מושבים לרכב לתינוקות הטובים ביותר של 2020

מושב לרכב לתינוק הוא דרך קלה ובטוחה להעביר את הקטנטן שלך בדרכים.

 

נכון לעכשיו אתה בטח יודע שתצטרך מושב מכונית לפני שתוכל לקחת את התינוק שלך לכל מקום – כולל הביתה מבית החולים. אבל עם כל כך הרבה דגמי מושבי מכונית לתינוק, וכל כך הרבה לחץ לבחור בנסיעה הבטוחה ביותר לקטן שלך, להבין איזה מהם לבחור יכול להיות החלטה גדולה.

כיצד בחרנו את מושבי רכב התינוקות הטובים ביותר שלנו

שאלנו אלפי משפחות בבליסטיות אמיתיות לגבי המוצרים שהם הכי אוהבים עכשיו כשהקטנה שלהם הגיעה. לקחנו את המוצרים המובילים שהם חלקו איתנו והוספנו מחקר ותובנה משלנו. הנה מושבי המכונית לתינוק שאנחנו חושבים שאתה והתינוק שלך יאהבו.

מושב מכונית לתינוק הטוב ביותר

למה אנחנו אוהבים את זה

מתכונות בטיחות מעולות ועד קלות השימוש, KeyFit 30 הוא אהוב על אוהדים. הבסיס פשוט להתקנה ובו אמצעי הידוק אחד בלבד, המושך אותו למקומו בצורה בטוחה. רמה מובנית וקלה לקריאה מציינת מתי הוא ממוקם נכון – בנוסף, תמיד תשמעו את צליל ה"קליק "האמין כאשר המוביל מוכנס לבסיס. מתאם KeyFit עובד על מרבית הטיולונים, כך שתוכל לעבור מהרכב לסידורים מופעלים מבלי לשבש את הנודניק של הקטנה שלך.

זכרו!
החופה קטנה, ולכן היא אינה מציעה כיסוי זהה לשמש או מזג האוויר כמו חופות הניתנות להרחבה. תמורת קצת יותר כסף, KeyFit 30 Magic כולל חופה הניתנת להרחבה ומעוף רגליים נעים. שדרוג נוסף לבחירה פופולרית זו הוא מיקוד ה- KeyFit 30 עם תכונות אפילו יותר שניתן לסרוק או לכבות אותו לנוחות מרבית.

דבר נוסף שיש לשים לב אליו: להזיז את הכידון קדימה ואחורה, עליך ללחוץ על כפתורים בשתי הידיים, דבר שלא ניתן לעשות זאת אם אתה מחזיק את התינוק שלך.

מה אומרים ההורים

"בטוח, קל לשימוש, מומלץ מאוד על ידי דוחות צרכנים, במחיר סביר."

לינהלרכישת המוצר


Infant Car Seat


סל קל לתינוק

מושב מכוניות לתינוקות המעוצב בצורה הטובה ביותר

למה אנחנו אוהבים את זה

מושב תינוקות חלק וקל משקל זה יותר מסתם מראה טוב. מערכת הבטיחות True Lock משתמשת באינדיקטורים מקודדי צבע כדי לאותת על התקנה נכונה, ומעניקה שקט נפשי נוסף להורים טריים ועצבניים. בנוסף, רגל יציבות מתקפלת, המשתרעת מבסיס המושב לרצפה, מיועדת לספוג פגיעה בתאונה. מלבד מאפייני הבטיחות המובילים, ההורים מתלהבים מהחומרים האיכותיים ו"ווילום החלומות "הניתן להרחבה המספקים כיסוי מלא לתינוקות נודניקים. עבור מי שלוקח לעתים קרובות מוניות, הפיפה מהווה רוח קלה להתקנה בכל מכונית ללא בסיס.

זכרו!

יש הורים שמוצאים את סגירת המגנט על וילון החלום מסובכת לתמרון.

מה אומרים ההורים

"זה עשוי מחומר איכותי, וזה מה שמשך אותנו אליו מלכתחילה. קלות ההתקנה של הבסיס הייתה תכונה נחמדה, במיוחד עבורנו כהורים ראשונים. אנחנו אוהבים גם איך זה אחד הדגמים הקלים יותר בשוק לטוטטות."

יעללרכישת המוצר


מושב לרכב


סל קל לרכב

מושב מכוניות לתינוקות הזול ביותר

למה אנחנו אוהבים את זה

תינוקות דורשים המון דברים. ותודות למושב המכונית במחיר סביר זה, לפחות חלק אחד מההילוכים קל משקל. בשבעה וחצי קילו בלבד, זה קל על שרירי הזרוע (וקל להיכנס ולצאת מהרכב). יש לו גם מגבלת משקל גבוהה יותר (15 קילו), כך שהמושב יימשך עוד קצת.

זכרו!

כפי שמשתמע מהשם, מושב זה צפוף. ריפוד נשלף לתינוקות גורם לנסיעה נעימה. למרות שמוביל תינוקות זה תואם לכל עגלות הגראקו, תזדקק למתאם למותגים אחרים.

מה אומרים ההורים

"קלות רבה להיכנס ולצאת מהרכב, כמו גם לחיצה על טיולון במידת הצורך. לא כבד עד כדי גיחוך ומחיר סביר. "

נעמהלרכישת המוצר
מושב רכב לתינוק הקל ביותר להתקנה

למה אנחנו אוהבים את זה

אין צורך להילחץ על התקנת מושב המכונית כשיש לך מסה. פשוט לחץ את מחברי התפס ודחף את הבסיס כלפי מטה במשקל גופך – ללא משיכה או משיכת רצועות. האינדיקטורים יהיו ירוקים כאשר הם ברמה וצמודים. למען האמת, זה כל כך קל ובטוח, המינהל הלאומי לבטיחות בתעבורה בכבישים העניק לו דירוג קלות של 5 כוכבים. עוד הטבה מדהימה: לעולם לא תצטרך לרשום מחדש את הרתמה (שזה כאב עצום!) ככל שהתינוק שלך יגדל. גרסת "הנרי" עוברת גם תקני בטיחות פדרליים מבלי להשתמש בכימיקלים מעכבי אש.

זכרו!

כמעט 5 קילו, המסה כבדה. אך רבים יכולים בקלות להתעלם מכך שבזכות כל היתרונות האחרים כמו קלות ההתקנה והיכולת לחבר אותו לעגלות ה Uppababy שלהם ללא מתאם.

מה אומרים ההורים

"זה מאוד קטיפה ומרגיש כאילו התינוק שלנו מוגן היטב בכל פעם שאנחנו משתמשים בו. הלוואי והיה קצת יותר קל, אבל כשאתה מחשיב את הפונקציונליות של מושב המכונית לא הייתי מסחר במשהו."

אלכס

מה אומרים ההורים

"ההתקנה כל כך קלה! אני אוהב להיות מסוגל לבדוק ויזואלית עם כל לחיצה שהבסיס עדיין חזק מספיק ורמה. אפילו המושב של הכיסוי לשטיפה היה קל עם המושב הזה."

נורה


לרכישת המוצר
מושב מכוניות לתינוקות קומפקטי

למה אנחנו אוהבים את זה

ה- B-Safe מציע תכונות בטיחות בולטות בנקודת מחיר נהדרת. המושב העמוק והצר יש דפנות עם קצף סופג אנרגיה להגנה על פגיעות בצד. אם יש לכם מכונית קטנה, זוהי בחירה נהדרת מכיוון שהיא לא תופסת יותר מדי מקום במושב האחורי. וזה באמת אינץ 'להתקנה. (עם זאת, ההתקנה לא כל כך פשוטה ללא הבסיס. אז אם תצטרך להשתמש במושב זה במוניות ומכוניות של חברים, B-Safe עשוי להיות לא הדבר הטוב ביותר שלך.)

זכרו!

הורים לתינוקות גדולים אומרים שהקידודים שלהם צמחו מהמושב הצר מהר מדי. ובעוד שמסגרת הפלדה של מושב זה מוסיפה בטיחות נוספת, היא גם מוסיפה משקל נוסף, מה שהופך אותו לכבד לסיבוב.

מה אומרים ההורים

"מושב המכונית הזה מרגיש מאוד יציב ובעל כמה מדירוגי הבטיחות הטובים ביותר! לתינוק היה נוח מזה מיום הראשון ועדיין משתמש בו כבר בגיל 16 חודשים. החיסרון היחיד הוא שהוא כבד יותר ממושבי רכב רבים אחרים שם בחוץ."

אלכסלרכישת המוצר
מושב מכוניות לתינוקות הטוב ביותר ב- One

למה אנחנו אוהבים את זה

הדואונה היא הראשונה מסוגה: מושב מכונית לתינוק שהופך מייד לטיולון בלחיצת כפתור. כשהגיע הזמן להיכנס לרכב, רגלי העגלה והגלגלים מושכים ומתקפלים מתחת למושב המכונית והופכים את זה למערכת האולטימטיבית, הכל-אחת, למטיילים תכופים. זה אידיאלי גם לתושבי ערים שצריכים להיכנס ולצאת במהירות מתחבורה ציבורית.

זכרו!

לאחר שילדך יגדיל את מושב המכונית לתינוק, לא תוכל עוד להשתמש בטיולון. כמו כן, לעיצוב החלקלק אין שטח מטען נוסף לחיתול או תיק קניות.

מה אומרים ההורים

"אהבתי את העובדה שלא הייתי צריך לסחוב את הדונה, ושאני יכול להשתמש בה ללא בסיס."

יעל

מה אומרים ההורים

"מושב טיולון / מושב מכונית לתינוק אחד באחד – הטוב ביותר!"

שנילרכישת המוצר
מושב רכב לתינוק הקל לניקוי

למה אנחנו אוהבים את זה

ממצבים לירוק ועד פיצוצים מחיתולים, כל מה שקורה במושב הרכב לא צריך להישאר במושב הרכב, בזכות ה- Mico Max. ניתן להסיר את כרית המושב של הבחירה הקלילה והמסוגננת הזו ולשטוף אותה במכונה. בנוסף, הבד מביא לפתילה עצמית, השומר על תינוקות יבשים ונוחים, במיוחד בשעות חמות. וכשמדובר בבטיחות, התכונות שלה כוללות הגנה נוספת מפני פגיעות בצד ומוט נגד ריבאונד.

זכרו!

סרגל האנטי ריבאונד מוסיף מעט אורך לבסיס המושב, מה שהופך אותו להתאמה הדוקה במכוניות קומפקטיות.

מה אומרים ההורים

“סופר קל משקל וקל לשימוש ללא הבסיס. קצת צרה לתינוק הרחב שלי. "

סבטה


לרכישת המוצר


Maxi-Cosi Mico Max 30 Infant Car Seat


Best Easy-to-Clean Infant Car Seat

מהו מושב רכב לתינוקות?

מושבים לרכב לתינוק מיוצרים במיוחד לתינוקות. מושבים אלו פונים תמיד אל אחורי המכונית ומשמשים מהיום הראשון עד שתינוקך מגיע לגובה המושב או למשקלו (בדרך כלל 10 עד 16 קילו).

סוגים אחרים של מושבים לרכב:

מה מושב רכב לתינוקות?

מושבים לרכב לתינוק מיוצרים במיוחד לתינוקות. מושבים אלו פונים תמיד אל אחורי המכונית ומשמשים מהיום הראשון עד שתינוקך מגיע לגובה המושב או למשקלו (בדרך כלל 10 עד 16 קילו).

סוגים אחרים של מושבים לרכב:

מה עליך לחפש במושב לרכב לתינוקות?

ראשית, הרגיע אותנו. כל מושב מכוניות חדש בשוק כרגע חייב לעמוד בתקנות הבטיחות הממשלתיות. אז לבזבז פחות כסף זה לא אומר שמושב הרכב שלך יהיה פחות בטוח.

עם זאת, מושבי רכב יקרים יותר יקבלו תוספות כמו חופות גדולות יותר, התקנה קלה יותר וייתכן שכמה מאפייני בטיחות נוספים שאינם נדרשים כרגע בחוק.

להלן מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת מושב:

מדוע לרכוש מושב לרכב לתינוק במקום סל קל?

אמנם נראה כי רכישת מושב מכונית להמרה תהיה היעילה ביותר, אך במקום זאת ישנם שני יתרונות ברורים לשימוש במושב רכב לתינוק.

ראשית, תינוקות יכולים להירדם בזמן ההעברה מהרכב לטיולון אם רכשת מערכת נסיעות.

שנית, אם תינוקך ירכב בכלי רכב מרובים, העברת מושב לרכב לתינוק יכולה להיות כל כך הרבה יותר קלה. רק הקפידו לרכוש בסיס מושב רכב נוסף. ככה תוכלו ללחוץ במהירות על מושב המכונית לתינוק לבסיס המושב האחורי וללכת. התקנה והתקנה מחדש של מושב מכונית מתיישנת, מהירה ממש.

בחירת מושב מכונית לתינוק הנכון עבורך

לאחר שתשיג את מושב המכונית, הקפד לבדוק אותה מיד במכונית שלך לפני שתסיר את התגים או תזרוק את התיבה. אתה רוצה לוודא שזה מתאים וכי הוא עומד בציפיות שלך.

זכור, כל מושב חדש שתבחר יהיה בטוח. מה שחשוב ביותר הוא שהמושב הופך את הנסיעה לעבודה בעיר ולנסוע בדרכים לראות את סבתא וסבא קלים לך ולמשפחתך.

תרצו לפרסם את מוצרי התינוקות שלכם?

השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם


צור קשר