מיטות העריסה לתינוקות הטובות ביותר של 2020

עריסה לתינוק באיכות גבוהה ובאישור בטיחות.

העריסה שעוזרת לילדכם לישון בשקט היא העריסה שעוזרת לכם לישון בשלווה.

אנחנו לא הולכים לשקר. צפייה בקטנה שלך מתנשמת בשלווה בעריסה שלהם, כולה פרצוף מלאך ומגושם, היא אחת התענוגות הגדולות בהורות. בין אם אתה משתמש בעריסה מהיום הראשון ובין אם אתה מעביר את התינוק שלך לעריסה מאוחר יותר, אתה בטוח תקבל שימוש בו שנים, ואפילו יותר זמן אם העריסה תתגייר למיטת פעוטות.

העריסה המודרנית

למה אנחנו אוהבים את זה

ההדסון מגדיר את האווירה לחדר ילדים מודרני. זה קצת נמוך יותר בגובה מרוב העריסות, שההורים הקטנים מעריכים את הגישה הקלה לתינוק. מוטב, עריסה איכותית זו תימשך שנים בזכות ערכת ההמרה של מיטת הפעוט הכלולה המעבירה בקלות ממיטת עריסה למיטת פעוטות עד מיטת היום. בעוד העריסה הלבנה היא בחירה פופולרית, היא מגיעה במגוון שוטפים ויערות.

זכרו!

אין צורך להדגיש על בטיחות החומרים של Babyletto. ההדסון הוא מוסמך Greenguard Gold (מה שאומר שהוא הוקרן ל- 360 VOC ומעל 10,000 כימיקלים). עשוי מעץ אורן ניו-זילנדי בר-קיימא בגימור שאינו רעיל, הוא גם מוביל ועומד בפני פתלטים.

"מחיר נהדר, מראה מודרני שרצינו, קל להרכיב."

יערה

"זה כל כך חמוד וקל להרכבה. זה מראה מודרני ומסוגנן, וזה הגובה המושלם עבורי לשחק עם התינוק שלי בזמן שהוא נשכב. "

הילה

העריסה הקלאסית

למה אנחנו אוהבים את זה

רוצה עריסה שיקית ועמידה שמתאימה בצורה חלקה לכל תפאורה של פעוטון? אל תסתכל רחוק יותר מהקנדל. הבחירה הפופולרית הזו עשויה מעץ מלא, קלה להרכבה ואפילו מגיעה עם מגני בקיעת שיניים למסילות כך שהצבע יישאר במקום שהוא אמור (גאון!).

זכרו!

הקנדל ממיר למיטת פעוטות מקסימה, אך הערכה נמכרת בנפרד כך שתרצה להכניס זאת לתקציב שלך.

"זו עריסה יפה, והמגן למניעת סימני עקיצות בקיעת שיניים נבדק והוא שימושי מאוד!"

יוליה

העריסה הפשוטה

למה אנחנו אוהבים את זה

ה- Sniglar פשוט, סופר נוח ונראה נהדר בכל חדר ילדים. עשוי מעץ מלא, אתה יכול לשמור על כך שהוא “טבעי” (במיוחד אם אינך רוצה לדאוג לתינוק בקיעת שיניים שמכרסמים על מסילות עריסה מצוירות) או להיות ערמומי ולעשות פרויקט צבע DIY. בעוד שלמזרון יש רק שתי הגדרות, ה- Sniglar נועד להישאר פעוטות. הורד את המזרן, הסר את המעקה הצדדי ואת מיטת הילד הגדול.

זכרו!

עריסה זו כל כך פופולרית (ובמחיר סביר), שהיא לעתים קרובות אזל מהמלאי.

"אוהב את העריסה הזו. זה עומד בכל תקני הבטיחות ואינך יכול לנצח את המחיר. הוא יציב, גובה טוב והעץ הטבעי מקסים. מבחינת הניסיון להיות חסכני, זו הייתה הרכישה הטובה ביותר לציוד לתינוק שעשינו."

אסף

"שום גימור לא הופך אותה לאופציה הכי לא רעילה. גם לא יקר אבל יפה."

ג'קלין

“עיצוב פשוט, מינימליסטי. עושה את העבודה."

כרמלה

העריסה בציר-שיק

למה אנחנו אוהבים את זה

מדף הציר המתוק וכלה בפרטי מסילה מורכבים, כל מה שקשור בעריסה זו מקסים. הוא מגיע בשמונה צבעים (כולל אלמוגים וירוק אמרלד). עדיף, זה זול, רוח להרכיב, מוסמך Greenguard זהב ועשוי מעץ ניו-זילנדי בר-קיימא עם צבע לא רעיל.

זכרו!

עריסה זו היא בעלת משקל קל ומגיעה עם גלגלים לניידות קלה. אבל הם לא ננעלים במקום, מה שהורים מסוימים בעיניי מתסכלים. עם זאת, אינך צריך להשתמש בגלגלים אם הם לא הסגנון שלך. ואף שמדובר בעריסה ניתנת להמרה (זה הופך גם למיטת פעוט וגם למיטת שולית), תצטרך לרכוש את ערכת המרת מיטות הפעוט בנפרד עבור המעקה. כדי להשתמש בו כשכונת יום, פשוט הסירו צד אחד והורידו את המזרן למפלס הנמוך ביותר.

“הרכבה קלה ואיכותית נהדרת, אוהבים שיש אפשרויות גלגלים. חסון ויפה."

יורם

מיטת לתינוק גדול

למה אנחנו אוהבים את זה

כל כך הרבה אפשרויות, כל כך הרבה שנות שימוש. הצ’רלסטון ממיר ממיטת עריסה למיטת פעוטות, מיטת יום למיטה בגודל מלא (אך תצטרך לרכוש את המזרן ומסגרת מיטת המתכת בנפרד לקראת השינוי האחרון הזה). אין שום דבר מספק כמו רכישת ציוד לתינוק בר השגה שנמשך … ונמשך.

זכרו!

במקום שכל ארבעת הצדדים יהיו באותו גובה, צד אחד של העריסה הקלאסית הזו כולל סגנון מעוגל ומעוגל שהופך לראש המיטה למיטה עם ילד גדול בהמשך הדרך!

"תמורה נהדרת לכסף. הפכנו למיטת פעוטות ובחזרה לעריסה."

מיטל

מיטת המציאה

למה אנחנו אוהבים את זה

עריסה נוספת של איקאה פופולארית מאוד, עריסת גוליבר ממירה למיטת פעוטות עם הערכה הכלולה. הפייבוריט הידידותי לתקציב מגיע בגימור עריסה לבן פשוט, כך שהוא ישלים כל עיצוב חדר ילדים.

זכרו!

אל תיזהר מנקודת המחיר הנמוכה – הוא יציב במיוחד ויחזיק יותר מ- ילד אחד.

"עריסת איקאה שלנו היא יציבה, מסוגננת, נקייה, בטוחה וזולה. אני לגמרי אוהבת את זה, ואני כל כך שמחה שהלכנו עם זה!"

ענבל

"נקודת מחיר נהדרת, מראה טוב, הופכת למיטת פעוטות."

אנה

מיטה עם אחסון

למה אנחנו אוהבים את זה

מיטת תינוק זו – חלק משיתוף הפעולה West Elm + Pottery Barn – היא לא רק מלוטשת ויפה, אלא פונקציונלית: יש לה שתי מגירות מובנות לאחסון בגדים, מצעים נוספים או צעצועים. עריסה לבנה עם מבטאים חומים עשויה עם מסגרת מעץ צפצפה מוצקה ובסיס עץ אפר והסתיימה בצבעים וכתמים בטוחים לילדים. העריסה הלבנה הזו עם מבטאים חומים משמיעה הצהרה מודרנית בכל חדר ילדים. זהו גם מיטת מיטה להמרה, שמתאימה למיטת תינוק עם ערכת ההמרה (נמכרת בנפרד).

זכרו!

מיטת תינוק זו יקרה יותר מאחרים ברשימה, אם כי תקבלו אחסון נוסף והיא כבדה ומשקללה עולה על 100 קילוגרמים.

האם אתם צריכים עריסה?

בנוסף לבסטינה, עריסה היא המקום הבטוח ביותר לתינוק לישון. חשוב לעקוב אחר הנחיות הבטיחות בעריסה, לא משנה באיזה מותג תבחרו. המרחב צריך להיות פנוי ונקי מחיות ממולאות, צעצועים, פגושים ושמיכות העלולות להפוך למפגעים חונקים. ברגע שיש לך את ההתקנה של העריסה שלך, אתה יכול להוסיף סדין מצויד חמוד מעל המזרן ולקרוא שזה נעשה.

אם אתה רוכש עריסה חדשה לגמרי, הוא יעמוד אוטומטית בתקני הבטיחות הנוכחיים. זה סיפור אחר לגמרי אם אתה מסתכל על דגמים משומשים. תרצה לבדוק זיכרונות ולוודא שהעריסה שלך הוקמה לאחר 2011. כמו כן, הימנע מעריסות עם צלעות נפתחות (מאז 2007 נזכרו שבעה מיליון מסוג עריסות אלו). תרצה גם לוודא כי לעריסה שתבחר תהיה לפחות כמה הגדרות מזרן מתכווננות (מה שמאפשר לך להוריד או להעלות את המזרן). כאשר ילדכם תינוק, תרצו מזרן גבוה יותר המאפשר לכם לזרוק אותם בקלות, אך ככל שתינוקכם יגדל, עליכם להוריד את המזרן כך שהם לא יוכלו לצאת החוצה.

למרות שיש עדיין עריסות רגילות, אך בימינו רבים מדובר בעריסות ניתנות להמרה, כלומר הן הופכות למיטת פעוטות – חלקן אף הופכות למסגרת מיטה בגודל סטנדרטי (בדרך כלל מיטה זוגית) בהמשך. לפעמים עריסות אלה נקראות גם עריסות 4-ב-1 או 3-ב -1. כמה עריסות ניתנות להמרה אכן דורשות ערכות המרה למורף להגדרות שונות, ואלה עשויות להיכלל בעריסה שלכם או לרכוש אותן בתשלום נוסף. אם העריסה שתחליט עליה אינה מגיעה לאחד כזה, כדאי לרכוש אותה (או להוסיף אותה לרישום שלך) למקרה שהיא תיפסק עד שתצטרך אותה.

יש משפחות שמעדיפות פשוט להשתמש בעריסה מיני (גדולה יותר מבסינתנט, אך קטנה יותר ולרוב ניידת יותר מאשר עריסה רגילה) לאורך כל ילדותן לפני שהן עוברות את ילדן ישירות למיטה בגודל מלא; זה שימושי אם התינוק נוטה לישון במספר מיקומים או אם יש לך מקום מוגבל.

מתי אתה צריך עריסה?

למרות שאתה יכול להשתמש בעריסה לתינוק שלך מההתחלה, הורים רבים בוחרים ליילוד שלהם לישון בבסאונות ואז בדרך כלל להעביר את התינוקות שלהם לעריסה לאחר שלושה או ארבעה חודשים. גם אם אינך מתכנן להשתמש בעריסה מייד, שקול להכניס רישום למערכת הרישום שלך מכיוון שמדובר בפריט יקר שייתכן שחברי ובני משפחה ירצו להגיש בכדי להשיג לך.

תלוי במשקל וגובה ילדכם, תוכלו להשתמש בעריסה עד גיל ארבע או חמש. עם זאת, הורים בדרך כלל מעבירים את ילדיהם למיטות פעוטות או תאומות בסביבות גיל שנתיים-שלוש. אבל, אם הקידדו שלך הוא מטפס, סביר להניח שתבצע את השינוי מוקדם יותר בגלל חששות בטיחותיים.

איך בחרנו את מיטות העריסה שלנו

שאלנו אלפי משפחות בישראל ובעולם לגבי מוצרי התינוקות שהם הכי אוהבים. לקחנו את העריסות המובילות ששיתפו אותנו והוספנו מחקר ותובנה משלנו. אנו חושבים שגם אתם והתינוק שלך תאהבו לפחות אחד מהפריטים האלה.

בחרו את העריסה שמתאימה לתינוק שלכם

בעוד עריסות אלה היו המועדפות על ההורים, כל העריסות החדשות בשוק הן בטוחות. אז זה רק עניין למצוא משהו שמתאים לסגנון האישי שלך, לטעם ולמרחב שלך. אין כמו להקים את העריסה בחדר הילדים כדי לגרום לתינוק להרגיש מאוד מאוד אמיתי. בקרוב תתפלא על המיני הנמנם שלך!

תרצו לפרסם את מוצרי התינוקות שלכם?

השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם