הצעצועים הטובים ביותר להתפתחות תינוקות בשנת 2020

תוההים איך אתם יכולים לעודד את הלמידה של התינוק?

גלו כיצד משחק יכול לעזור, ואילו הם הצעצועים ההתפתחותיים הטובים ביותר לתינוקות בכל גיל ובכל שלב.

זה תמיד רעיון טוב לנסות להכיר לתינוק שלך למספרים, אותיות האלף-בית, שמות בעלי חיים והרבה יותר מימי ילדותם.

צעצועים יכולים למלא תפקיד חשוב בחינוך קטן. אבל אילו צעצועים יכולים לעזור לך להשיג זאת? ריכזנו עבורכם את רשימת הצעצועים החינוכיים הטובים ביותר שתוכלו לשקול לקנות עבור הקטנטנים שלכם.

צעצועי אמבט קצף לובי

יש תינוקות שנהנים לבלות באמבטיה, אך לא בדלפק המחקר שלהם. אז איך תביאו אותם ללמוד משהו חדש? ובכן, השיגו להם את צעצועי האמבטיה המוקצפים האלה שבאים בצורת בעלי חיים ואותיות של האלף-בית האנגלי.

בייבי גונד פלאפי אנימציה הפיל ממולא בעלי החיים

הפיל הרך הזה מנפנף באוזניו כדי לשחק משחק הצצה-בו עם הקטן שלך. וגופו הקטיפתי והחביב מספק את סוג הנוחות שתינוקך זקוק לו.

פישר-פרייס רוק-ערימה

הערמה היא פעילות מספקת באופן משונה לא רק למבוגרים, אלא גם לתינוקות. זה עוזר בפיתוח מיומנויות מרובות שמגבירות את צמיחתו התינוק לאורך כל הדרך. סט צעצועים זה מבית פישר-פרייס כולל חמש טבעות צבעוניות ובסיס מתנדנד.

הבלוקים הראשונים של פישר פרייס

צורות וצבעים הם כמה מהדברים הראשונים שלומדים תינוקות. והצעצוע הזה עוזר לתינוקות להכיר את שניהם.

LeapFrog למידת חברים 100 מילים ספר

ספר המילים הזה עוזר ללמד את תינוקך מילים חדשות. זהו ספר דו לשוני המלמד באנגלית ובספרדית.

משחקי התפתחות לתינוקות דיפל בייבי

הצעצוע הנייד הזעיר הזה מציע חמש בועות צבעוניות שתינוקות אוהבים ללחוץ ולצבוט. זוהי דרך טובה לחזק את שרירי הידיים ולהעסיק את התינוק.

צעצוע בצורת דג לתינוק מבית מליסה ודאג

אם אתם מחפשים צעצוע מישוש, דג הכפכפים הזה הוא בחירה מושלמת. גוף הקטיפה שלו כולל סוגים שונים של בדים שיכולים לעזור להכיר את התינוק למרקמים שונים.

צעצוע של מנהטן

אם התינוק שלך עובר את שלב השיניים, הוא חייב להכניס צעצועים לפיהם. צעצוע רב-תכליתי זה משחרר את תינוקך מכאבי בקיעת שיניים ומבטיח כי התינוק שלך יתבדר.

צעצוע של מליסה ודאג

מיון צורות הם צעצועים שמעודדים ילדים להכניס בלוקים של צורות שונות לחורים המיועדים להם. סדרן צורות זה יכול לעזור לתינוקך להבין יחסים מרחביים וגם להבדיל בין צורות שונות.

מבוך חרוזים מליסה ודאג קלאסי

רוצה לשמור על התינוק שלך עסוק לזמן מה? העבירו להם את מבוך החרוזים הצבעוני הזה שיכול לקבל את תשומת ליבם הבלתי מחולקת.

ספרי אמבטיה לתינוקות של טויק

ללמד ילדים לקרוא יכול להיות קשה מכיוון שהם לעיתים רחוקות יושבים במקום אחד. ואם תעביר להם ספר, הם ככל הנראה יקרעו אותו או יתלכלכו. הפיתרון המושלם לדילמה זו הוא ספר הבדים הזה שניתן לשטוף ולהשתמש בו שוב ושוב.

צעצוע רעשן לתינוק איינשטיין בנדי

צעצועים רעשניים תמיד עוזרים לך לקבל את תשומת ליבו של תינוקך. צעצוע רעשן זה נראה אטרקטיבי בעיצובו הצבעוני וקל לכיפוף ולסחיטה.

קפיצת פאונד וספסל ברז עם קסילופון

צעצוע קסילופון זה יכול לעזור להחדיר אהבת מוסיקה בתינוקך. ואתה אף פעם לא יודע, הקידו שלך עשוי להיות ילד פלא.

צעצוע מוסיקלי של התזמורת התינוקת אינשטיין

צעצועים מוסיקליים הם כמעט תמיד הדרך הכי הוכחה לטיפשות לשמור על התינוק שלך בבידור, כמו גם לפתח את הנפש והגוף שלו. צעצוע התזמורת הזה מנגן סוגים שונים של מוזיקה עם אפקטים קלים, ומסייע בפיתוח חושים מרובים.

צעצוע של מנהטן עגלת Whoozit לתינוק וצעצוע טיולים

זקוק לצעצוע בכדי להרחיק את דעתך של התינוק שלך כשאתה בדרכים? הצעצוע הרב-חושי הזה של מנהטן היה עושה את העבודה בצורה מושלמת.

קוביית הפעילות העליונה בהירה מעץ

קוביות פעילות פופולריות בקרב ההורים מכיוון שהן מציעות פעילויות מרתקות המסייעות בפיתוח הנפש והגוף של ילדים קטנים כאחד. קוביית פעילות זו היא צעצוע חינוכי המציע חמש פעילויות מעוררות, אחת מכל צד של הקוביה.

למד את ערכת הלמידה של התינוק שלי

ערכת למידה זו מגיעה עם ספרי לוח וחידות מקשה אחת העוזרות ללמד את התינוק שלך מספרים, מילים, צלילים – אתה קורא לזה.

גרבי תינוקות רכים בעלי חיים חמודים מבד SMTF

זה לא זוג גרבי הצמר הרגילים שלך. זוגות גרבי התינוק והלהקות שורש כף היד, כל אחד מהם עם דמות המחוברת אליו לבילוי התינוק.

קוביית החצר המוסיקלית של מליסה ודאג ק

קוביות משחק פופולריות למדי בקרב תינוקות, וקוביית החווה הזו, בפרט, היא האהובה החמה. הוא מציע פעילויות שונות מכל צד ועוזר בהתפתחות הנפשית והפיזית של התינוק.

כיצד לעזור לתינוקך ללמוד באמצעות משחק?

להלן מספר טיפים שיכולים להועיל כשאתה מנסה ללמד משהו לתינוקך באמצעות צעצוע.

 • כשאתה מציג צעצוע לתינוקך, נסה לדבר על כך בקול. אמור לתינוק שלך מה הצעצוע ומה הוא עושה. באופן זה, התינוק שלך יתפוס מילים ויבין את משמעותן באמצעות הפעולה שהצעצוע עושה.
 • חזרה היא המפתח ללמידה. כשאתה מראה לילדך את אותו הצעצוע ומסביר שוב ושוב את תפקידיו, הם יתחילו לזכור פרטים ויוכלו להיזכר במילים ובפעולות המתאימות.
 • זה בסדר אם התינוק שלך לא משחק עם צעצוע כמו שאתה רוצה אותם. כל תינוק תופס צעצוע שונה, וזה תלוי בהם להבין את הצעצוע בדרכו.
 • הצעצועים החינוכיים המוזכרים ברשימה זו נועדו לחדד מיומנויות מסוימות אצל ילדים. אתה יכול לבחור צעצוע על סמך המיומנות שחסרה ובכך דורש מאמץ רב יותר בפיתוח.

איזה סוג צעצועים יכולים לעזור בחינוך התינוק שלך?

מותגי צעצוע מעצבים צעצועים שיתאימו לקבוצת גיל מסוימת של תינוקות ואיכויות התפתחותיות מסוימות. צעצועים אלה עוזרים בפיתוח מיומנויות גופניות, חברתיות, רגשיות ושפה אצל תינוקות.

 • תינוקות אוהבים לסדר את הצעצועים שלהם; לפיכך, צעצועי ערימה פופולריים מאוד בקרב ילדים. הערמה עשויה לעזור בפיתוח מיומנויות לפתרון בעיות אצל תינוקות.
 • צעצועים מוסיקליים המנגנים שירים עוזרים לילדים ללמוד מילים וביטויים חדשים. צעצועים אלה מגיעים לרוב עם אורות מהבהבים שיעזרו למשוך את תשומת ליבו של התינוק.
 • ככל שילדים גדלים, הם מתחילים לקבל יותר דמיון ומעדיפים משחקי העמדת פנים, שם הם יוצרים תרחישים משלהם ומשחקים דמויות מסוימות. מכוניות צעצוע, בתי בובות, צעצועים רכים וצעצועים אחרים עוזרים לקידום הדמיון אצל ילדים.
 • צעצועים כמו חידות, מבוכים וממני צורות עוזרים לתינוקות להבין את היחסים המרחביים. הם גם עוזרים בפיתוח קואורדינציה של עין יד וכישורים מוטוריים עדינים.

מדריך לרכישה של צעצועים חינוכיים

להלן מספר טיפים לקניית הצעצועים החינוכיים הטובים ביותר לתינוקות.

 • התחל עם סט צעצועים קטן ואז הגדל בהדרגה את בנק הצעצועים של התינוק. הצגת מספר רב של צעצועים בבת אחת לתינוק עלולה להציף אותם, וייתכן שהם לא יוכלו לקצור את כל היתרונות של כל צעצוע.
 • ככל שהתינוקות גדלים, גם הצרכים והבחירות שלהם משתנים. החלף צעצועים עם התינוק שלך. בחר צעצועים שמתאימים לגיל תינוקך והעדפותיו.
 • צעצועים מסוימים נועדו לגדול עם התינוק, מה שאומר שהכלי של הצעצוע גדל גם עם התינוק שלך גדל. קניית צעצועים כאלה היא כמו השקעה לטווח ארוך.
 • לא כל הצעצועים הטוענים שהם ‘חינוכיים’ אכן כן. נסה תמיד להבין איך הצעצוע יעזור לתינוקך לגדול ואז לקנות אותו.

תינוקות מאוד מסתגלים ולרוב ישחקו בכל מה שתתן להם. אבל הכנת תינוקך צעצוע חינוכי יכולה לתת להם כיף תוך ליטוש כישורי ההתפתחות ואבני הדרך שלהם.

תרצו לפרסם את מוצרי התינוקות שלכם?

השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם

צעצוע מוסיקלי של התזמורת התינוקת אינשטיין