מיקרוסקופ לילדים מהמובילים ביותר לשנת 2022

ריכזנו את המיקרוסקופים הטובים ביותר לילדים שתוכלו להשיג עכשיו בשוק, בתוספת טיפים חיוניים כיצד לבחור אחד.

המיקרוסקופים הטובים ביותר לילדים בכל הגילאים

מיקרוסקופ של חברת GeoSafari Jr

מיקרוסקופים לילדים נוצרו כדי לגרום לילדים להתעניין במדע ו-GeoSafari עושה בזה עבודה נהדרת. מיקרוסקופ זה לילדים מאפשר להם לצפות בדגימות פי 5 מהגודל הרגיל. נוסף על כך, כל מדגם מגיע עם שיעורים שילדים יכולים להאזין להם.

מה בקופסה: אתם מקבלים 20 שקופיות המכילות כ-60 תמונות בצבע מלא שילדים יכולים לראות מקרוב. בנוסף כ-100 עובדות ושאלות להשלמת הלמידה שלהם. המיקרוסקופ זמין ב-4 שפות: אנגלית, ספרדית, גרמנית וצרפתית. ה-GeoSafari Jr. הוא גאדג'ט מדעי מגניב לתת לילדים בגיל הרך.

לרכישת המוצר באמזון >>

יתרונות
חסרונות

מיקרוסקופ של חברת NatGeo

תלמידי מדעים מתקדמים משתמשים בדרך כלל במיקרוסקופים עם שתי עדשות עיניים. ההצעה של NatGeo היא המיקרוסקופ הטוב ביותר לילדים אם אתה רוצה לחקות את אותה אווירה! למיקרוסקופ זה לילדים יש ארכיטקטורה עיצובית דומה לזו של מיקרוסקופ אמיתי. מה שעושה את זה טוב יותר הוא המרחק המתכוונן בין העינית כדי למנוע מאמץ בעיניים.
העינית ניתנת להחלפה בין 10x ל-25x בעוד שהמטרה נשארת כפי שהיא ב-20x. הערכה שמגיעה עם המיקרוסקופ כוללת כמה פינצטות, דגימות מותקנות, שקופיות ריקות וניסוי שרימפסים כדי להתחיל את המסע המיקרוסקופי של ילדכם.

לרכישת המוצר >>

יתרונות
חסרונות

מיקרוסקופ אור

מיקרוסקופ אור עם עוצמה גבוהה במחיר סביר, מתנה מושלמת לילדים.
ה-AmScope M150C עוזר להבין את המדע והטבע על ידי כך שהוא מאפשר להם להציץ לתוך העולם המיקרוסקופי כדי לעורר סקרנות, לעודד גילוי, להעצים את הדמיון ולאפשר יצירתיות.

 • מיקרוסקופ אור עם עוצמה גבוהה במחיר סביר עם מיקוד גס ועדין
 • ראש מונוקולרי מסתובב ב-45 מעלות 360 מעלות עם עינית נעולה
 • תאורת LED עכשווית מובנית
 • חמש רמות הגדלה: 40X, 100X, 250X, 400X ו-1000X
 • מעבה עדשה אחת ודיאפרגמת דיסק
 • ידיות בקרת מיקוד משני הצדדים
 • מערכת אופטית מצופה מלא

לרכישת המוצר >>

יתרונות

מיקרוסקופ אור הוא מיקרוסקופ אידיאלי עבור הוראה, כיתות, וסביבות חינוך ביתי.

חסרונות

מיקרוסקופ דיגיטלי

 • מיקרוסקופ זה יכול להגיע להגדלה של 50X-1200X: המיקרוסקופ הדיגיטלי של Dcorn מאפשר להגדיל ולהתבונן במרקם המתכת של מטבעות, ורידי העלים, קווי העור והרכיבים האלקטרוניים של המעגל בטווח של הגדלה של פי 10 עד 1200X. כל המשפחה נהנת מעולם מיקרו נפלא. בנוסף, ההגדלה בפועל משתנה בהתאם לגודל המסך ולמרחק בין העדשה לאובייקט התצפית.
 • תצוגת LCD HD בגודל של כמעט 18 ס״מ: תמיכה במיקרוסקופ דיגיטלי של Dcorn ברזולוציית וידאו זמינה 1080FHD, 1080P, 720P, 12MP, 10MP, 8MP, 5MP, 3MP ברזולוציית צילום זמינה, טכנולוגיית מצלמה של 12MP יכולה לעזור לכם לראות בקלות את הפרטים הברורים של עצמים זעירים. בהשוואה למיקרוסקופיו הדיגיטלי הרגיל בגודל 11 ס״מ, מסך ה-18 ס״מ גדול יותר, אינטואיטיבי וברור יותר, ומאפשר לכם לצפות באופן מיידי ולהתאים במהירות את התמונה לצפייה קלה ומדויקת, הלחמה וכו'.
 • עיצוב תאורת צד: בנוסף ל-8 נורות LED המתכווננות המובנות, מיקרוסקופ USB זה מצויד גם ב-2 נורות צד מתכווננות. הוא בהיר יותר מנורות LED רגילות ומספק מספיק אור, ומאפשר לכם לצפות בפרטים הברורים ביותר של חפצים בסביבות שונות.
 • פונקציות מצלמה ווידאו: למיקרוסקופ וידאו Dcorn יש לא רק פונקציית הגדלה, אלא גם יכול לצלם תמונות ברורות ולהקליט סרטונים באיכות גבוהה. אתם יכולים להקליט תגליות חדשות במהלך תהליך התצפית בכל עת. התמונות והסרטונים יישמרו בכרטיס הזיכרון המצורף. הערה: התמיכה המקסימלית בכרטיס TF 64GB.
 • גובה וזווית מתכווננים: ניתן לכוונן את המסך של מיקרוסקופ הטריכום לא רק מלפנים ומאחור, אלא גם לכיוונון גובה. בנוסף, בסיס המתכת החזק ובעל משקל בינוני יכול למזער את הרעידות ולהשאיר את הדגימה במיקוד ברור. אתם תראו את האובייקט בצורה יציבה ומדויקת יותר.
 • התחברו למחשב לתצוגה גדולה יותר: המיקרוסקופ הדיגיטלי של Dcorn תואם למערכות Win 10 ו-Mac OS. לאחר חיבורו למחשב, תקבלו תמונות וסרטונים גדולים ואיכותיים יותר. עליכם להשתמש באפליקציית ברירת המחדל "מצלמת Windows" או "תא צילום".
 • יישום רחב ומתנה אידיאלית: מיקרוסקופ דיגיטלי Dcorn מתאים מאוד לצפייה במטבעות, צמחים, טקסטיל, אבני חן, תיקון שעונים, בדיקת עור וריתוך, קריאה וכו'. לא רק כלי אלא גם כלי הוראה, מיקרוסקופ דיגיטלי זה הינה מתנה אידיאלית עבור מבוגרים, ילדים, סטודנטים וחובבנים.
 •  

לרכישת המוצר >>

JuniorScope Microscope

JuniorScope הוא המיקרוסקופ הטוב ביותר לילדים בקטגוריית השולחן לתלמידי יסודי. בחירה מצוינת לפתח את האהבה של ילדכם למדע בשלב מוקדם.

ניתן לכוונן את עדשות האובייקטיב ל-3 הגדלות: 40x, 100x ו-400x וזה מקובל מספיק עבור קהל צעיר. מה שהופך את זה למתמודד טוב על תואר המיקרוסקופ הטוב ביותר לילדים הם האביזרים. מכרטיסי חקירה צבעוניים ועד ציוד היקפי כמו צלחות ועוד.

לרכישת המוצר >>

עמודים נוספים שיכולים לעניין אתכם

ספרים לתינוקות

מוצרים לאמבטיה

מוצרי תינוקות

תרצו לפרסם את מוצרי התינוקות שלכם?
השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם