משחקי חשיבה מאתגרים ומהנים לילדים

לראות את הילדים שלנו נבלעים בסרטים מצוירים גורם לכם להתכווץ, אבל מה אתם יכולים לעשות? אם אתם אומרים להם להיות פרודוקטיביים, הם פשוט מוחים בקולותיהם הקטנים והמקסימים בטענה שאם אין להם שיעורי בית, למה שהם צריכים לעשות עבודה נוספת? עם זאת, זה לא אומר שאתם משלימים עם הפסדת הקרב הזה או מאלצים אותם לעשות משהו שהם לא רוצים לעשות. הפתרון טמון בלעורר את המוח שלהם באמצעות פעילויות מהנות בצורה של משחקים.

החשיבות של משחקי חשיבה לילדים

משחקי חשיבה עוזרים לעורר את המוח ולגרום לילדכם לחשוב בדרכים לא שגרתיות כדי לפתור בעיה. בדיוק כמו פעילות גופנית, המוח זקוק לצורת גירוי משלו כדי להשתפר בתחומים כמו חשיבה אנליטית, יצירתיות ופתרון בעיות. החלק הטוב ביותר הוא שסביר להניח שילדים יהיו פתוחים לרעיון של משחק בהשוואה למשל לקריאת ספרים.

משחקי חשיבה מאתגרים לילדים

1. סודוקו
המשחק הזה הוא להיט לכל הגילאים וידוע כעוצר את התדרדרות בתפקוד המוח אצל אנשים מבוגרים. מטרת המשחק היא למלא את כל המספרים החסרים. למרות שזה נראה פשוט בצורה מטעה, הקאץ' הוא שאתם לא יכולים לחזור על אותו מספר באותה שורה או עמודה. התכונה המגדירה של המשחק הזה היא שהוא מאתגר את ילדכם לחשוב 3-4 צעדים קדימה ויכול לעזור בתכנון.

לרכישת המוצר באמזון >>

2. משחק מגדל קוביות עץ

משחק קוביות מעץ זה הוא משחק מעולה שמעודד ריכוז אצל ילדים ויכולת לשחק בזוגות או קבוצות. בכל תור מטילים את הקוביה ולפי צבעה השחקן בוחר חלק בצבע המתאים ומנסה להוציא את החתיכת עץ באותו הצבע, זהירות, לא להפיל את המגדל!

לרכישת המוצר באמזון >>

3. משחק ארבע בשורה

בחרו דיסקים צהובים או אדומים. עבור 2 שחקנים
כאשר הילד מקבל 4 דיסקים ברציפות הוא המנצח
כולל רשת, 2 רגליים, סרגל מחוון, 21 דיסקים אדומים, 21 דיסקים צהובים והוראות.

לרכישת המוצר במאזון >>

עמודים נוספים שיכולים לעניין אתכם

ספרים לתינוקות

מוצרים לאמבטיה

מוצרי תינוקות

תרצו לפרסם את מוצרי התינוקות שלכם?
השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם