נדנדה לתינוקות מהטובות ביותר לבית ולגינה

נדנדות לתינוקות הן נהדרות ועוזרות לפתח יכולות למידה לכל החיים יחד עם יצירת כיף. נדנדה עוזרת לבנות מיומנויות מודעות מרחביות, וזו פעילות גופנית נפלאה לילדים בכל גיל. פתרון בעיות, טכניקות דפוס, ספירה ומוטוריקה גסה הם חלק מהמושגים שיכולים לפרוח עקב נדנוד.

הנדנדות הטובות ביותר לכל הגילאים

1. סט מטפס ונדנדות קוסטזון לתינוקות

סט מטפס ונדנדה לתינוקות של קוסטזון. סט זה כולל גם 4 רגלים, מגלשה וחישוק כדורסל! פעילות גופנית היא ללא ספק אחת המטרות. מדרגות הסולם מעוצבות עם אחיזות מוגנת החלקה והמגלשה רחבה במיוחד לכיף נוסף. זה עמיד מאוד ועשוי מחומרים ידידותיים לסביבה, אין קצוות מחוספסים במגלשה, וההרכבה היא סופר קלה.

המוצר יישלח ב-2 קופסאות, הוא יציב מאוד, ויש לו חורים ליד התחתית שבהם תוכלו להשתמש כדי לאבטח אותו לקרקע במידת הצורך. ניתן להשתמש בו בתוך הבית או בחוץ.

מתאים לילדים מגיל שנתיים ומעלה

לרכישת המוצר באמזון >>

2. מושב נדנדה מכותנה לילדים

נדנדת כותנה הינה מדהימה ומושלמת לילדים לשימוש בתוך הבית ובחוץ. החלק הכי טוב? זה יכול להיות מאובטח למעמד ערסל כך שלא תצטרכו לקדוח חור בתקרה! זה גם בטוח יותר מנדנדות רבות אחרות עבור ילדים קטנים לשימוש בעצמם מכיוון שעיצוב הגולם הופך את זה מאוד לא סביר שהם יפלו כאשר משחקים ללא השגחה. יש לו כרית נוחה והוא יכול לשמש לא רק בתור נדנדה אלא גם כמקום בטוח לנוח ולהירגע.

טוב ל: זמן משחק עצמי לפעוט, האזנה למוזיקה, צפייה בטלוויזיה או סתם בילוי.

לרכישת המוצר באמזון >>

3. נדנדת דיסק חיצונית

נדנדות דיסק עוזרות לפעוטות לפתח מיומנויות שיווי משקל חשובות, כמו גם לבנות כוח וזריזות. הילד שלך יכול לשבת על הדיסק או לעמוד ולטפס. הכפתורים המהנים מושלמים  לאחוז בהם ולהוסיף יציבות, והחבל עשוי מחומרים שלא יפגעו באצבעותיו בזמן האחיזה. זה מגיע בשלושה צבעים שונים, זה סופר קל להתקנה ומגיע עם כל האביזרים הדרושים להתקנה.

מתאים לגילאי שלוש ומעלה.

לרכישת המוצר באמזון >>

לסיכום
לא משנה איזה נדנדה תבחרו, כל עוד היא מחוברת היטב ומתאימה לילדים בכל הגילאים. נדנדות הוכיחו את יכולתם ליצור בידור לילדים לאורך ההיסטוריה ומחזיקות בהבטחה לפיתוח מושגי חיים הדרושים לכישורים חינוכיים וחברתיים.

עמודים נוספים שיכולים לעניין אתכם

ספרים לתינוקות

מוצרים לאמבטיה

מוצרי תינוקות

תרצו לפרסם את מוצרי התינוקות שלכם?
השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם