פעמון אלחוטי לחדרי ילדים

יש פה אמא בקהל שמוצאת את עצמה צועקת כל פעם כשהאוכל מוכן והילדים מתעלמים? צועקת שוב ״בואו לאכול״, ״האוכל מוכן״ ועדין אין תשובה מהילדים? הדבר הבא הוא בשבילכם!

יש לי 4 ילדים ואני פשוט שונאת לצעוק, המכשיר הבא יהפוך את החיים שלכם לקלים יותר ונעימים יותר.

התקנתי כל מכשיר בכל חדר ובמטבח יש את המכשיר הראשי, רשמתי על כל פעמון לאיזה חדר הוא שייך ומאז….אין צעקות יותר בבית. אני לוחצת על הכפור והילדים מתייצבים במטבח לאכול.

זה המוצר הכי גאוני שקניתי ושווה כל שקל.

פעמון חכם אלחוטי לחדרי ילדים

הפעמון הבא משנה את חוקי הבית. לוחצים עליו כשרוצים לקרוא לילד שנמצא בחדר ולא בא לך לצעוק או לעלות עד למעלה לחדר שלו ולקרוא לו. הדבר הבא יפתור לכם את הבעיה בשניה. לחיצה קטנה על הפעמון והילד מתייצב ומגיע בזמן.

לרכישת המוצר במאזון >>

  • אור LED צבעוני ומכשיר מגע – כאשר אתם לוחצים על כפתור המגע של המכשיר, לא רק האור הכחול של המכשיר יידלק, אלא גם אור ה- LED הצבעוני במקלט מהבהב בהתאם לרינגטונים, יכול לעזור לאלה עם לקויות שמיעה וקשישים.
  • 36 פעמונים ו-4 עוצמת קול – ערכת פעמון הדלת שלנו עם 36 צלצולים שונים ו-4 רמות עוצמת קול מתכווננות, יכולים לשנות לאיזה מוזיקה שבא לכם, ליהנות ממנגינות נעימות בכל פעם כשאתם מצלצלים לחדרי הילדים שלכם.
  • עמיד למים IP55 – מכשיר השלט עמיד למים IP55, עם אטם סיליקון, יכול למנוע ביעילות חלחול מים, חומר איכותי עוזר לו לעמוד במזג אוויר גשום, ניתן להשתמש בו גם בפנים וגם בחוץ.
  • טווח אלחוטי ארוך וקל להתקנה – טווח אלחוטי ארוך במיוחד של 1000 רגל, מתחבר בקלות לשקע החשמל וקבע את המכשיר על ידי ברגים מחוברים או סרטי הדבקה דו צדדיים למשקוף.
  • שימוש רב ו-100% שביעות רצון – פעמון קטן זה מתאים לבית, משרד, בית ספר, חנות ומכשיר התראה לטיפול בקשישים. 
עמודים נוספים שיכולים לעניין אתכם

ספרים לתינוקות

מוצרים לאמבטיה

מוצרי תינוקות

תרצו לפרסם את מוצרי התינוקות שלכם?
השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם