הרושם הראשוני חשוב מבחינת קריירה, זוגיות וקשרים חברתיים, לכן מומלץ לשמור על בריאות הפה והשיניים, וחשוב לשמור על מראה אסתטי ויפה כאשר מחייכים, צוחקים, מדברים ואוכלים. כדי להשיג חיוך מרשים ומושלם, כמו של הדוגמניות וכוכבי הוליווד, יש לרפואת השיניים האסתטית מספר פתרונות. אחת השיטות המתקדמות והאיכותיות ביותר לתיקון שיניים פגומות עם גוון שונה הוא באמצעות ציפוי חרסינה למינייט.

ציפוי למינייט לשיניים נחשב לטיפול שמרני, יש מקרים בהם אין צורך להשחיז את השיניים לפני התקנת ציפויי החרסינה הדקיקים, ובדרך כלל הרופא יבצע רק השחזה מינימלית מאחר והציפויים הדקיקים הם בעובי של 0.2 מ"מ בלבד. תהליך הטיפול מחייב ניסיון וידע רב, לכן חשוב לבחור היטב את הרופא המטפל, ומומלץ גם לכם לעבור טיפול באמצעות ציפוי שיניים למינייט במרפאה המתקדמת של ד"ר מירי פיצ'ר.

מה זה ציפוי למינייט לשיניים ומדוע כולם ממליצים על השיטה?

ציפוי שיניים למינייט הוא למעשה ציפוי חרסינה דקיק בעובי 0.2 מ"מ. אלו ציפויים יחסית עמידים לאורך זמן רב, כל עוד מקפידים על הנחיות הרופא המטפל. שיטת טיפול זו מומלצת בדרך כלל לצורך שחזור המראה הטבעי של החיוך והשיניים. ניתן לתקן פגמים קלים בשיניים כמו שינויי צבע בגלל עישון ושתיית קפה, תיקון שיניים שבורות, תיקון וסגירת מרווחים בין השיניים, שינוי אורך השן במקרה של שיניים קצרות ומשוננות ועוד.

את ציפויי החרסינה מתאימים באופן פרטני ומדויק לשיניו של המטופל, הציפויים מיוצרים במעבדת שיניים מתקדמת, הציפוי עשוי מאבקות חרסינה. את החומר להכנת ציפויי למינייט מכניסים לתבניות ייעודיות ושורפים את החומר בתנור המגיע לטמפרטורה גבוהה של 900 מעלות. לאחר הכנת הציפוי מבצעים איזונים וליטושים קלים כדי להתאים כל ציפוי לשן בפיו של המטופל, בהתאמה מושלמת למדידות שהרופא ביצע ולתוכנית הטיפולים שנקבעה יחד עם המטופל.

מהם היתרונות של ציפוי חרסינה למינייט?

לשיטת ציפויי הלימנייט יש יתרונות רבים, לכן זו אחת השיטות הפופולריות ביותר לשיקום הפה והחיוך, ולמעשה משחזרים את החיוך הטבעי לפני היווצרות הפגמים בשיניים. היתרונות העיקריים של ציפוי למינייט הם:

מהם החסרונות של ציפויי למינייט?

להשיג חיוך מושלם 

כדי להשיג את החיוך המושלם שכולנו רוצים, כדאי גם לכם להגיע לפגישת ייעוץ והכרות ראשונית במרפאה הפרטית של ד"ר מירי פיצ'ר. רופאת השיניים מירי פיצ'ר היא מוסמכת לטיפולי שיניים אסתטיים, בין היתר היא עוסקת בשיטות מתקדמות ואיכותיות לציפוי שיניים כמו למינייט, EMAX וטכניקות נוספות.

ד"ר מירי פיצ'ר

טלפון: 03-5533347
פקס: 072-2333201
כתובת: שדרות דוד המלך 1. פינת אבן גבירול 70 (כיכר רבין) , תל-אביב

רשתות חברתיות של המרפאה:

פייסבוק

טוויטר

יוטיוב

פינטרסט