10 משרות שוות שניתן לעבוד מהבית

 

נכון שזה נהדר אם היו עבודות בבית לאמא שבעצם אפשרו לנו להביא קצת מזומנים נוספים, לתת לנו מראית עין של קריירה ועדיין לתת לנו זמן לבלות עם המשפחות שלנו? ובכן, יש לי חדשות טובות! יש עבודות בבית לאמא ללא ניסיון המאפשרות לך לעשות זאת בדיוק.

במסע שלי לשיפור הכספים ועדיין לבלות עם משפחתי, נתקלתי בסוגים רבים ושונים של עבודות אמא בבית.

היופי שבאינטרנט הוא שכל מבנה כוח האדם עובר לכיוון מקוון, ויוצר עבודות וירטואליות עוד יותר לשהות באמהות בבית. למעשה, האם ידעתם כי 5.2% מכוח העבודה האמריקני עובד בבית? אם אתה רק מתחיל לחקור את האפשרות לעבוד מהבית, הנה 15 עבודות לכל אימא כדי שתוכל לשקול לעבוד ולהישאר בבית .

Blogging

הפעלת בלוג היא אפשרות נהדרת לשהות באמהות בבית. התחלה קלה היא קלה, אך אין זה קלוש לב. בכדי להרוויח כסף באמת מבלוג זה ייקח זמן ומחויבות כאחד, אך יכול להיות מתגמל במיוחד.

מה זה בלוגר?

בלוגר משתמש ב- WordPress או במערכת ניהול תוכן אחרת לכתיבת מאמרים.
לרבים מאיתנו יש כישרון לפן מסוים בחיים, בין אם זה:

  • כספים
  • בישול
  • נסיעות
  • כושר

כתיבת בלוגים מאפשרת לנו לא רק לשתף את הסיפור והידע שלנו, אלא יכולים לייצר קצת הכנסה הגונה (אפילו הכנסה פסיבית!) עם קצת עבודה.

כמה מרוויחים בלוגרים?

השמיים הם הגבול. עם זאת, זה יכול לקחת מספר חודשים כדי לעשות הכל. הבלוג הזה הרוויח עד כה 100 דולר והוא בן 5 חודשים. אתה יכול להציג את דוח ההכנסה האחרון שלנו כדי לראות איך הרווחנו את הכסף הזה.

Drop Shipping

דרופ שיפינג. רוב הסיכויים ששמעת את המילה הזו, אך מעולם לא יצרת את הקשר שמדובר בשהייה בת-קיימא בעבודת אמא בבית.

מה זה דרופ שיפינג?

אז מה זה? דרופ שיפינג הוא כאשר אתה מוכר מוצר ללקוח מבלי להחזיק את המלאי. ישנן מספר חברות שונות למשלוח טיפות שאתה יכול לעבוד איתן שישלחו את המוצר ישירות ללקוחות שלך.

כמה מרוויחים Drop Shippers?

חלקם יכולים להרוויח מיליוני דולרים בשנה. בקי בחוף אמא אכן משליכה את המשלוח כהמולה צדדית ומרוויחה בין 5,000 $ – 10,000 $ רווח בכל חודש כדי לפרוע את החוב. תלוי בך כמה אתה יכול להרוויח. הדבר היחיד שעומד בינך לבין ההצלחה הוא אתה!

כיצד להוריד ספינה למתחילים

הקימו חנות של Shopify, מכרו את המוצר ואז קנו את המוצר מחברת שילוח הטיפים שתעביר את המוצר ישירות ללקוח עבורכם.

Sell on Etsy

האם אתה באמת טוב להכין משהו? האם יש משהו שיצרת שחבריך ומשפחתך תמיד מחמיאים? שקול ליצור כאלה עבור אחרים ולמכור אותם באתר כמו אטסי.

Etsy הוא שוק עולמי מקוון למוצרים ייחודיים ויצירתיים. זה יכול להיות שהייה נהדרת בעבודה של אמא בבית, אבל זה בהחלט משהו לטווח הארוך. הצבת הרישומים שלך מול לקוחות יכולה להיות אתגר ככל שהפלטפורמה גדלה ותדרוש השקעה של זמן ואנרגיה.

עם זאת, אם אתה מוכן להכניס את העבודה (בנוסף ליצירת מוצרים למכירה) זה יכול להיות שהייה רווחית בעבודת אמא בבית.

Freelancing on Fiverr.com

האם הייתה לך קריירה לפני שהיית לשהות באמא בבית? אם כן, יתכן שיש לך מערך מיומנות שעדיין נחוץ בכוח העבודה בו תוכל להשתמש כפרילנסר. פרילנסינג היא עבודה של אמא בבית, המאפשרת באמת גמישות.

פרילנסר יכול להיעשות כעסק משלך או שיש כמה פלטפורמות, כמו Fiverr.com ו- Upwork.com, שעובדות לסייע בחיבור לקוחות ופרילנסרים (מה שעשוי להיות קל יותר רק כשאתה מתחיל לצאת לדרך).

בין אם אתה מפתח אתרים, מעצב, סופר, צלם, מהנדס, עובד משפטי, תמיכה במנהל וכו '. רוב הסיכויים שתוכל להשתמש בכישורים שלך כפרילנסר.

Transcription

תמלול הוא שירות הדרוש בתחומים רבים ושונים כגון אכיפת חוק, רפואה ומשפט.

מכיוון שתמלול בדרך כלל נעשה מהקלטה, זה הופך אותו לעבודה אידיאלית לשהות אצל אמא בבית. ישנן מספר תוכניות הסמכה שונות להפוך לתמלול, אך ההדרכה מינימלית יחסית.

זה רק מחייב אותך ללמוד את המינוחים והז'רגון של התעשייה המסוימת בה אתה רוצה לעבוד.

Online Tutor

השהייה הגמישה נוספת בבית העבודה באמא היא להיות מורה מקוון. להיות מורה מקוון מאפשר לך ללמד מהנוחות של הבית שלך. אם הצטיינת בנושא מסוים בבית הספר או שנוח לך מאוד עם נושא מסוים, שקול להפוך למורה דרך מקוונת.

בדומה לפרילנסינג, יש כמה פלטפורמות שונות, כמו משרות מורה ברשת, שמטרתן לחבר מורים עם סטודנטים. אם אין לך חשק להשתמש בפלטפורמה מקוונת, ייתכן שתרצה לפרסם במרכזים / ספריות קהילתיות מקומיות ועם חברים ובני משפחה.

Editor

האם אתה תמיד מוצא טעויות כתיב ודקדוק? האם אתה אוהב לקרוא ולעזור לאחרים? תחשוב על להיות עורך. דרושים עורכים לכל מיני עבודות – סקירת מאמרים, ספרים, עותק באתר וכו '.

אם אתה מרגיש בנוח עם בדיקת דקדוק, איות, מחפש חוסר עקביות בטקסט ומציאת עובדות, להיות עורך זה אולי רק העבודה של אמא בבית.

בפלטפורמות פרילנסינג כמו Upwork.com ו- Fiverr.com מוצגות מספר עבודות עורך ותוכלו לחפש את הלקוחות שלכם גם עבור שירותי העריכה שלכם.

Social Media Manager

האם אתה אוהב לבלות במדיה החברתית? שקול להפוך למנהל מדיה חברתית. מנהל מדיה חברתית מנהל חשבונות מדיה חברתית עבור אחרים על ידי יצירת פוסטים, תגובה להודעות, הערות וכו '.

סכום הכסף שיש להרוויח על ידי היותו מנהל מדיה חברתית יהיה תלוי במספר הלקוחות שאתה לוקח וסוג החבילה שאתה מציע להם. כדי למצוא לקוחות אתה יכול לפנות לעסקים מקומיים, לחפש פלטפורמות פרילנסרים ולהזכיר לחברים ובני משפחה את השירותים שאתה מציע (לעולם אינך יודע מתי תקבל הפניה).

Online Moderator

אולי אינך רוצה בהכרח לנהל את חשבונות המדיה החברתית של אחרים, אך אתה עדיין אוהב להיות מקוון. משימה אחת להישאר בבית אם לבדוק אותה הופכת למנחה מקוון.

מנחים מקוונים עוקבים אחר פורומים, בלוגים ופרופילי מדיה חברתית, המסייעים למארגן לפתור מריבות בין חברים, להגיב לתגובות וכו '. במילים אחרות, תוכלו לסייע בשמירה על הפלטפורמה כנדרש, בהתאם למותג שלה.

רוב הזמן אימונים רשמיים אינם נחוצים, אך ישנם כאלה זמינים. שוב, כאמור בעבודות אחרות ברשימה זו, ישנן פלטפורמות, כמו Liveworld, שיעזרו לכם למצוא עמדות מנחה מקוונות או שתוכלו להציע שירותים בעצמכם.

SEO Specialist

האם אתה אוהב חידות? האם אתה אשף עם מילים? חשבו על הפיכתכם למומחה אופטימיזציה למנועי חיפוש. זוהי עבודה נהדרת בבית אמא עבור אלה שנהנים להיות במחשב וטובים להתעדכן בטרנדים.

הפיכה למומחה לקידום אתרים לרוב דורשת הכשרה עצמית, מה שניתן לבצע בקלות על ידי לקיחת קורסים מקוונים שונים. זה פשוט לנתח ולבצע שינויים באתרים כך שהם ידרגו טוב יותר במנועי חיפוש כמו גוגל.

למומחי קידום אתרים יש ביקוש גבוה ככל שהתחרות ממשיכה להתגבר על מנת לראות אתרים. שירותי קידום אתרים נהדרים כפרילנסר, אם באמצעות חברה משלך או באמצעות פלטפורמת פרילנסר.

Customer Service Rep

שירות לקוחות הוא משימה שמוצאת יותר ויותר מיקור חוץ והיא מהווה עבודה נהדרת בבית אמא. תפקידים אלה הם בדרך כלל עם חברה ומחייבים מכם להיות בעלי ידע נרחב על החברה / המוצר שלהם.

לתפקידים כאלה יש דרישות מינימליות ולרוב ניתנת העדפה לאותם מועמדים שיש להם ניסיון קודם בשירות לקוחות. עבודות מסוג זה ניתן למצוא באמצעות חברות ישירות או באמצעות לוחות דרושים מקוונים.

מאמרים נוספים שכדאי להכיר

טיפול קוסמטי אצל קוסמטיקאית.jpg

ציוד לקוסמטיקאיות

אם תמיד חלמת לפתוח מכון קוסמטי משלך לאחר שלמדת את התחום, הגיע הזמן שתגשימי את החלום שלך. פתיחת מכון עצמאי בתחום הקוסמטיקה יכול להיות עסק

3 טיפים לבחירת תאורה לסלון

בעוד שישנם לא מעט אביזרים דקורטיביים-משלימים לבית, את האווירה האמתית תספק התאורה הנכונה. אין ספק, האווירה בסלון תהיה מושפעת מכלל הריהוט והציוד בבית, אבל התרומה

צוות ארבע אמהות זמין 24/7 באימייל

תרצו לפרסם מאמרים משלכם באתרינו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם