4 טיפים מעולים הקשורים לעיצוב הזמנות מצווה

4 טיפים מעולים הקשורים לעיצוב הזמנות מצווה

בין האירועים המרגשים בחייו של כל הורה הוא הרגע שבו הבן או הבת מגיעים לגיל המצוות. גיל המסמל על בגרות, אחריות, בשלות וזו כמובן סיבה למסיבה. כחלק מתהליך של תכנון, ארגון והפקה של אירוע מיוחד שכזה, עלינו לחשוב גם על הדרך שבה אנו רוצים שהזמנות לבר מצווה או ההזמנות לבת מצווה ייראו. אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בתהליך…

הזמנות לבר מצווה

  1. המשך ישיר של קונספט האירוע – מכיון ומדובר באירוע חד פעמי לו החוגג או החוגגת כל כך מחכים, כדאי להשקיע מחשבה בפרטים הקטנים. תכנון אירוע לפי קונספט יכול לשדרג משמעותית את כל החוויה גם למי שחוגג וגם לאורחים ולילדים. מאוד מומלץ בתהליך תכנון המסיבה להחליט על קונספט מסוים בין אם זה אירוע באווירה של קיץ, אירוע שכולו בלונים, בת מצווה שהיא מסיבת תחפושות או בר מצווה של משחקי וידיאו. כך תוכלו לעשות שימוש בהזמנות בר המצווה לשם טיזר התחלתי שיגרום לאורחים להתרגש ולצפות לאירוע.
  2. ציירו בעצמכם – לא חייבים להיעזר בגרפיקאית מקצועית בשביל ליצור הזמנות מיוחדות לבת המצווה. אפשר להיעזר בקרוב משפחה או חברה שיודעים לצייר בצורה אמנותית ולחשוב על רעיון מקורי. ניתן למשל לעשות מאין פורטרט של החוגג או החוגגת, לצלם אותם בפוזיציה מסוימת כאילו הם חלק בלתי נפרד מהציור (שימוש בגירים על הכביש) או לשלב אינספור רעיונות מקוריים שיהפכו את ההזמנות לבר המצווה למיוחדות, אחרות ושונות ממה שעד עכשיו התרגלנו לקבל. את הציור, תוכלו כמובן לשלוח לבית דפוס מקצועי אבל עדיין לחסוך בעלויות העיצוב וכך להשקיע את הסכום הזה בדברים אחרים.

הזמנות לבת מצווה

  1. חומרים ממוחזרים – דרך נוספת לחסוך בעלויות ואפילו להפוך את ההזמנות למיוחדות יותר היא לעשות שימוש בחומרים ממוחזרים כמו למשל נייר או קרטון ממוחזר ועליהם להדפיס את ההזמנות.
  2. צאו מהקופסא – הזמנה לא חייבת להיות הדפסה על דף הדפסות. היא יכולה גם להופיע על בלון הליום אותו נחלק למוזמנים, סוג של סרטון וידיאו אותו נשלח לכולם בווטאצאפ או כל רעיון אחר שעולה בראשכם.

מחפשים הדפסת הזמנות איכותית עם עיצוב אישי? צרו קשר עכשיו עם דפוס ברוך שטרן:

רחוב אברהם שפירא 10, נתניה
טלפון: 072-3922-454
פקס: 09-8621850
אתר: http://steb.co.il/

סגירת תפריט