7 טיפים למציאת יועץ שינה לתינוק או לפעוט

הנה תרחיש מוכר: השעה שתיים בערב ואתה שומע את הקטנטן שלך זועק בשבילך … שוב. אתה מחוץ למיטה ובחדר שלה, מרגיע אותה בחזרה לישון. זה הלילה ה -15 ברציפות. ניסית הכל, אבל שום דבר שאתה עושה לא מרוויח אותך או את התינוק שלך לילה שלם של מנוחה. איך בכלל תצליחי לעבור עוד יום עבודה על כמה שעות שינה בלבד ??

נשמע מוכר? אם כן, סוף סוף ייתכן שהגיע הזמן לשכור יועץ שינה לתינוקות / פעוטות כדי להקל על חייך. עכשיו, אל תבינו אותי לא נכון; כהורים, אנו חכמים, אנו מכירים את ילדינו, ואנחנו בהחלט מסוגלים לפתור בעצמנו רבים מהבעיות של ילדינו. אבל יש המון אתגרים הקשורים לתינוקות שאנו לא מתמודדים עם עצמנו. אתה לוקח את הילד שלך לרופא כשהוא חולה, סביר להניח שאתה שולח את הילד שלך לבית הספר כשהגיע הזמן ללמוד … ובמקרים רבים, כדאי להביא מומחה כשמגיע הזמן לעזור לילדך לישון טוב יותר. אחרי הכל, עם כל מה שיש בצלחת שלך בעבודה ובבית, נותר פשוט מעט זמן לקרוא עוד ספר שינה לתינוקות שסותר את האחרון. מדוע לא להעסיק אדם שכבר עשה את הקריאה והמחקר, עבד עם טונות של הורים ויכול לתת לך את פתרונות השינה שאתה צריך? פשוט תקרא לה הצגות הערות שלך לישון של התינוק שלך או הפעוט!

מה עליכם לצפות כשאתם שוכרים יועץ שינה לתינוק או פעוט?

יש הרבה יועצי שינה בחוץ, ורבים מהם מציעים סוגים שונים של מוצרים ושירותים. עם זאת, לפחות, עליכם לצפות לדברים הבאים כשאתם שוכרים יועץ שינה.

 • עליכם לקבל תוכנית המותאמת באמת לענות על הצרכים הייחודיים של המשפחה. כל האתגרים הייחודיים שעומדים בפני משפחתך או גורמים ייחודיים הנוגעים לבריאות התינוק והתפתחותו הכללית, צריכים להשתקף בתכנית. לא כל "תכניות השינה" נוצרות שוות. בקש מדגם!
 • על היועץ שלך לעבוד איתך פרק זמן שנקבע מראש ליישום התוכנית ולבצע שינויים בה לפי הצורך. התוכנית שלך תהיה אפקטיבית בהרבה אם היועץ שלך יעזור לך ליישם אותה, יועץ טוב לא רק ייתן לך תוכנית, היא גם תגיד לך איך להוציא אותה לפועל בבית ולעבוד אותך דרכה.
 • היועץ שלך אמור להיות זמין לשאלות מעקב ודאגות שעלולות להתעורר הן במהלך אימוני השינה והן לאחר מכן. גם לאחר שתום פגישת הייעוץ שלך, אתה אמור להיות מסוגל לבצע מעקב אחר היועץ שלך אחר כך לקבלת עזרה נוספת לפי הצורך.
 • היועץ שלך אמור לספק לך את המוטיבציה והעידוד הדרושים בכדי להמשיך ולפעול כאשר ההליכה תתקשה. אימוני שינה יכולים להיות קשים; היועץ שלך אמור לעזור לך להישאר חיובי ובעל מוטיבציה וממוקד ביעדי הקצה שלך.

7 טיפים שיעזרו לכם למצוא את יועץ השינה של התינוק או הפעוט המתאים

 1. האזן להמלצות מפה לאוזן. רוב הסיכויים שאתה לא לבד כמו שאתה חושב. עם למעלה מ 12,000 תינוקות שנולדו בכל יום בארה"ב, לפחות מחצית או יותר יהיו בנושא שינה מסוג כלשהו. אתה יכול לבקש מאחד מחבריך, משכניך או עמיתך לעבודה לבדוק אם הם כבר פנו לעזרה ויכולים להמליץ.
 2. האזן להמלצות. בנימה קשורה, שימו לב למה שאחרים אומרים על יועץ השינה הספציפי הזה. האם יש ליועץ השינה אחרים שיעמודו בשבילו או בשבילה? ודא שלפחות חלק נראה כמו המלצות מציאותיות – לא כולם צריכים להיות משהו שכל אחד יכול להמציא, כמו למשל, "היא הייתה נהדרת! התינוק שלי ישן 12 שעות רצופות עם חמש דקות בכי בלבד. "
 3. חפש התאמה בפילוסופיה וברקע. האם אתה מעדיף לדבר עם אדם בעל תואר רפואי או קליני? לחלופין, האם תעדיף לדבר עם אמא אחרת שעברה חוויות דומות והיא גם יועצת? או מישהו בין לבין? יש רופאי ילדים שהתמקדו רבות בשינה של תינוקות, אך לרוב לא, ואלה שכן מקבלים אימונים ספורים של שעות. ומכיוון שאנו שומעים, רופאים רבים ממהרים לרשום את שיטת הצעקה, שעשויה להפר את הפילוסופיה שלך או שאינה מתיישבת עם אישיותו או מזגו של התינוק. אמא אחרת עשויה להבין יותר מה אתה עובר. לפני שאתה שוכר את יועץ השינה שלך, וודא שהפילוסופיה שלך תואמת את התהליך שלהם.
 4. האם יועץ זה נראה אכפתי וחומל? יועץ השינה שלך צריך לדאוג לך ולתינוק שלך, ולא רק בתוצאות. אם הם פשוט רוצים לנבא עליכם הזמנות מבלי להציע אוזן קשבת, אתם עלולים בסופו של דבר להרגיש כאילו הם לא ממש מתאימים לצרכים של המשפחה שלכם.
 5. האם יועץ זה מציאותי ביחס לתוצאות? האם הוא או היא אומרים שהתינוק שלך ישן כל הלילה בשלושה ימים בלבד, לא משנה מה? האם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? בטח, חלק מהתינוקות יעשו זאת, אבל רבים לא יעשו זאת. וודאו כי יועץ השינה מציב ציפיות מציאותיות.
 6. האם יש ליועץ השינה שלך מאחוריו צוות סולידי? החלטה מי יהיה חלק מכפר התמיכה שלך היא החלטה חשובה. אם יועץ השינה שלך אינו מנוסה במיוחד, חשוב שיהיה לה יועץ שינה בכיר שאיתו ניתן להתייעץ במקרים קשים יותר. בנוסף, אם היא חולה או תצא מהעיר, אתה רוצה לדעת שעדיין יהיה לך למי להתקשר. יתרה מזאת, לחלק מיועצי השינה יש רקע מגוון כמו יועצי הנקה, צרכים מיוחדים וכו '. ב- The Baby Sleep Site®, למשל, צוות ייעוץ השינה שלנו מורכב מיועצי הנקה, עובדים סוציאליים מורשים ואנשי מקצוע בתחום הרפואה, התזונה, ניסיון פסיכולוגי והתערבות מוקדמת, אם נזכיר כמה, כך שלעתים קרובות כולנו משתפים פעולה במצבים משפחתיים מורכבים יותר או מאתגרים יותר ונוכל לעזור זה לזה ללקוחות במקרה שאחד מאיתנו חולה או בחופשה.
 7. ולבסוף, האם ליועץ השינה שלך יש מספיק ניסיון? יש הרבה יועצי שינה בחוץ עכשיו, מה שלא היה המקרה לפני מספר שנים. חלק מיועצי שינה מאמנים יועצי שינה חדשים לגמרי כחלק מהמודל העסקי שלהם.

מאמרים נוספים שכדאי להכיר

טיפול קוסמטי אצל קוסמטיקאית.jpg

ציוד לקוסמטיקאיות

אם תמיד חלמת לפתוח מכון קוסמטי משלך לאחר שלמדת את התחום, הגיע הזמן שתגשימי את החלום שלך. פתיחת מכון עצמאי בתחום הקוסמטיקה יכול להיות עסק

3 טיפים לבחירת תאורה לסלון

בעוד שישנם לא מעט אביזרים דקורטיביים-משלימים לבית, את האווירה האמתית תספק התאורה הנכונה. אין ספק, האווירה בסלון תהיה מושפעת מכלל הריהוט והציוד בבית, אבל התרומה

צוות ארבע אמהות זמין 24/7 באימייל

תרצו לפרסם מאמרים משלכם באתרינו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם